Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Cüce Görmek

Rüyada cüce görmek, farklı kişilerce muhtelif şekillerde yorumlanmıştır. Bazılarına göre düşmanlara karşı üstünlük kazanmak ve onlara galip gelmek, bazılarına göre ise rüyada cüce görmek kısırlığa işarettir denilmiştir. 

 • Rüyada görülen cüce rakiplere ve düşmanlara karşı üstünlüğe işaret eder.
 • Sıkıştığınız bir konu hakkında yakınlarınız ve çevreniz tarafından destek göreceğinize, size yardım edileceğine işarettir.
 • Rüyada cüce ile arkadaşlık etmek, hesapta olmayan küçük ve keyifli bir seyahate işaret eder.
 • Rüyada görülen cüce bazıları tarafından da ne şekilde görüldüğüne bakılmaksızın, içinde bulunduğunuz sıkıntılı dönemin geçeceğine ve rahatlayacağınıza işarettir denilmiştir.
 • Beklenmedik bir zamanda sorunlarınızın geçerek bol kazançlı günlerin geleceğine işarettir.
 • İsteklerinizin yerine gelerek, ferah bir sürece gireceğinize işarettir.
 • Bazen de aile içi tartışmalara ve sorunlara işarettir.
 • Rüyada cüceye yardım etmek, yaptığınız bir işten dolayı zarara uğramaya ve pişmanlık duymaya işarettir.
 • Rüyada cüce olmak mutlu bir haber alınacağına işarettir.
 • Rüyada cüce olduğunu görmek, uzun ömürlü bir hayata işarettir.Rüyada cüce görmek pek çok farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bazıları cücelerin iyi haberlerin alameti olarak yorumlarken  bazıları ise sıkıntı ve musibetlerin habercisi olarak görmüştür. Bu durumda rüyadasında cüce gören kişilerin en doğru rüya yorumu alabilmesi için iyi bir rüya yorumcusuna danışmasında fayda vardır. Özellikle  rüyalara önem veren kişiler  rüyasında cüce gördüyse mutlaka iyice yorumlatmalıdır. Bu yazımızda rüyada görülen cüce ile ilgili durumlar genel olarak anlatılmıştır.

Incoming search terms:

 • rüyada cüce görmek
 • yuxuda cüce görmek
Rüyada Cüce Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Cüce Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

C

“Rüyada Cüce Görmek” için 2 Geri Bildirim Yorum Yapıldı

 1. mükerrem dedi ki:

  Rüyamda bir evin içindeyiz ama o evin içinde suda var dolu odanın biri yalnız çok odalı bi ev bir tane tekne var suyun üstünde içinde ben le birlikte 3 kişi varız ama tekne ilerlemiyo birden bire bi tekne taha belirdi içinden ince zayıf bi cüce çıktı ama kötü niyetli bize hem gülüp hem saldırıyordu ilk önce elime aldım çok küçüktü elim kadar bişe neyse elime aldı salladın sıktım bayıldı yatağın üstüne bıraktım ben ve arkadaşllarım cücenin teknesinden ne kadar yiyecek varsa topluyoruz bi baktım cüce ayılmış ama bize bakıp gözünü kapatıyo tekrar cüceyi elime aldım odadan odaya geçiyorum onu ne yapacağımı düşünüyorum oda o esnada elimi ıssırmaya çalışıyo ama ıssıramıyo en son banyoya kilitlemek geliyo aklıma ama boğazını parmağımla sıkmaya başladım gözünden yaş akıyor bi tarafdanda idrarını yapııyor sonra ölüyor onu orda bırakıyorum kayıgın yanına gidiyorun arkadaşlarla çekerek odadan odaya götürüyorum balkonlu bi odada durup balkonundan denize indirecez ama bi baktım diğer cüce gibi şişman bebek bir cüce geliyo onun arkasında normal boyda 2 tane aynı kıyafetli insan onlarla kavgaya tutuşuyoruz sonra uyandım……ek olarakta bu farklı ve kısa bi rüya:rüyamda hamile kötü huylu bi kadın görüyorum çalışma masasında bir ucunda ben diğer ucunda o uturuyor kötü kötü bakıyor eşi odadan temizlik yapmıcaksan te mizlikçi tutalım diyor duymazdan geliyor sonra ben tekrarlıyorum odadan çıkıyorum oda arkamdan çıkıyor ama ben izin vermiyorum kapının eşşiğinde sıkıştırıyorum ne yapmaya çalışıyorsun dercesine bakıyorum sonra diz çöküyor bişeylerle uğraşıyor ordan farklı bir karaktere bürünüyor uzanmışız yanyana bana bişe izletiyor bilgisayardan kalktığımızda bilgisayarın yanındaki çiçeğin içinden kamerayı alıyor ve birbirimize bakıp sarılıp ben ağlıyorum

 2. fatos dedi ki:

  Bahsettiginiz ruyanin aynisini hemen hemn bnde dun ge ce gordum

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Anne Görmek

Rüyada anne görmek ya da anne olduğunu görmek, büyük mirasa konmaya, içerisinde bulunulan sıkıntılardan feraha ermeye ve iyi şeylere işarettir....

Kapat