Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Başbakan Görmek

Rüya tabirleri önemsenmesi gereken bir durum olup bu konuda bilgi sahibi kimselere danışmak yerinde olacaktır. Bu yazımızda rüyada başbakan görmek neye yorumlanır sorusuna cevap bulmaya çalışacağız.

·          Bir kimse rüyasında başbakanın bir eve veya bir yerleşim yerine girdiğini/geldiğini görürse bu rüyanın manası, bu yerlerdeki insanlara bir kötülüğün geleceğine yorumlanır.

·          Bir kişi rüyasında başbakana düşman oluyorsa bu rüya o kişinin isteklerine galip gelmesiyle tabir olunur.

·          Bir kimse rüyada başbakan evime geldi diyorsa o kimse için bir kötülük olacak demektir.

·          Rüyada başbakan olmak topluma izzet ve büyük faydalar sağlayan bir kişi olmaya yorumlanır.

·          Bir kimse başbakana bir elbise giydirdiğini veya bir arabaya bindirdiğini görürse bu rüya o kişi için yüksek dereceli bir memur olarak tabir edilmiştir.

·          Rüyada başbakan görmek iltifat etmesi veya hiddetli davranması, güler yüzlü veya asık suratlı olması, sakin veya tedirgin davranması, kendinden emin veya korkmuş olması gibi durumlar göz önünde bulundurularak yapılır.

·          Rüyasında başbakan tarafından başbakanlık makamında ağırlandığını görmek hayır ve itibarla yorumlanır.

·          Rüyada başbakanın bir yere geldiğini görmek oraya gelecek bir devlet hizmetine veya yaklaşan seçimlere delalet eder.

·          İbni Sirin demiştir ki : “Rüyada başbakan veya milletvekili görmek on iki türlü tabir olunur. Bunlar: önderlik, ilim, diksiyon ve konuşma, hüküm, hükme bağlılık, şöhret, itibar, izzet, büyüklük, öne geçiş veya önde oluş, onur, yüksek makam ve derece.”

Incoming search terms:

  • ryada babakan grmek
  • rüyada başbakan görmek
  • rüyada başbakan tarafından bir gövlendirilmek
Rüyada Başbakan Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Başbakan Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

B

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Cin Görmek

 Rüyada cin görmek hileli, yalanlı işler yapan kimse olarak yorumlanmıştır. Fakat görülen rüyanın değişik boyutlarına göre rüyada cin görmek de...

Kapat