Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Arı Görmek

Bilindiği üzere arı, Kur’an-ı Kerim’de bahsi geçen bir canlıdır. Rüyada arı görmek, hayırlı ve iyi şeylere yorumlanmıştır. Kabaca rüyada arı görmek, hayırlı işlere, bolluğa, berekete, başarıya ve mutluluklara yorumlanmıştır.

  • Rüyada arı kovanı görmek ve arıların içerisine girip çıkması, dünyevi rızkınızın bol olacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize işarettir.
  • Rüyada arı sokması, bereketli ve bol kazancınız olduğuna fakat sizin bu başarınızda ve kazancınızda gözü olan kötü niyetli kişilere işarettir. Bir başka yorumda da rüyada arı sokması, beklenmedik biri tarafından hayal kırıklığına veya zarara uğratılmak olarak işarettir denilmiştir.
  • Rüyada arı öldürmek beklenmeyen kötü bir habere işaret eder.
  • Arı yakalamak, isteklerinizin ve beklentilerinizin gerçekleşeceği, muradınıza ereceğinize işarettir.
  • Rüyada bir grup arı topluluğu görmek gizli tutulan bir sırrın açığa çıkacağı, açıklanacağı anlamındadır. Başka bir yorumda da çok sayıda arı görmek nimet ve ganimete  işarettir denilmiştir. Tek arı görmek ise bilgili, insanlığa faydası olan alim bir zata işarettir.
  • rüyada görülen arı çiçeklerin üzerinde dolanıyor ise çok sevilen bir dostun sürpriz ziyarete geleceğine işarettir.
  • Rüyada arı peteği görmek ganimete ve hastalıklardan şifa bulmaya işarettir. İçerisinde petek bulunan kovan görmek rüya sahibi bayan ise onun malına, arılar da çoluk çocuğuna işarettir.
  • Rüyada arı yakalamak, arzuların ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir.

Görüldüğü üzere rüyada arı görmek, iyiye, hayra ve faydalı şeylere yorumlanmıştır.

Rüyada Arı Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Arı Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

A

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.