Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba görmek rüyayı gören kişi için geçimi konusunda alacağı tedbirlere delalettir. Bir kişi rüyasında bir arabaya binerse büyük bir mevkiye ulaşacağına işarettir. Bu rüyanın aksine eğer bir kişi rüyasında arabadan inerse bu yorumun tam tersi olacak şekilde yorumlanır. Bir kimse rüyasında arabaya binerse o kimsenin hayırlı bir evladı olur. Bir kişi rüyasında arabaya binerse o kişiye devlet adamlarından gelecek izzet ve yüksek mertebeler olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında arabaya binen bir kimse uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacak demektir. Ayrıca bu rüya bir hasretinizin son bulacağına veya üzücü bir haber alacağınıza işarettir. Bir diğer yorumda ise arabaya binmek rüyayı gören kişinin işlerinin iyiye gideceğine işinizde terfi edeceğinize işaret eder.

Bir kimse rüyasında araba vapuru görürse bu rüya o kimse için hayırlı, sevinçli ve bereketli bir yolculukla yorumlanır. Rüyada araba yolculuğu yapmak hayırlı evlatla, yine arabaya binmek uzun bir yolculuğa çıkılacağına, kaza yapmış araba görmek büyük bir mevki sahibi olmaya, araba altında kalmak zenginliğe ya da büyük bir mirasa işaret eder. Bunlardan farklı olarak rüyada araba görmek geçim sıkıntısına, bindiği arabadan düşmek geçim sıkıntısına, arabanın peşinden koşmak uzun süreli işsiz kalmaya delalet eder. Dolmuş olarak çalışan bir arabaya binmek kişi için gayet iyi olacak ticari amaçlı bir yolculuk olarak yorumlanır.

Rüyasında otomobil kullanan bir kişinin çalıştığı işte başarılı bir idareci olduğu, memur veya işçi olmayıp normal bir vatandaş ise onlar tarafından sevildiği ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde onlara aracılık yaptığı şeklinde tabir edilmektedir. Bir otomobilin içinde olduğunu görmek bir suçtan dolayı tutuklanacağına fakat daha sonra suçsuz olduğu anlaşılıp tahliye edileceğine işarettir. Rüyada görülen atlı araba başarılı bir iş yapılacak anlamında, otomobil ise sıkıntı anlamındadır. Otomobil kullanmak kendi hatası yüzünden bir sıkıntıya düşeceği tabir edilir. Rüyada görülen at arabası hastalığa, el arabası zahmet ve sıkıntıya, çocuk arabası zahmete, bebek arabası geçim darlığına yorumlanır. Son olarak rüyada araba görmek rüyayı görenin geçimi için aldığı tedbire delalet eder.

Incoming search terms:

  • rüyada araba gormek neye işarettir
  • ruyada araba gormek
  • ruyada araba kullanmak neye isarettir
  • ryada araba grmek
Rüyada Araba Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Araba Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

A

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek rüya tabircileri ve alimler tarafından muhtelif şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada aslan görmek daha çok kötü ve şerli işlere...

Kapat