Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Anne Görmek

Rüyada anne görmek ya da anne olduğunu görmek, büyük mirasa konmaya, içerisinde bulunulan sıkıntılardan feraha ermeye ve iyi şeylere işarettir. Bazı rüya yorumcuları rüyada anne görmek, müjdeye ve hayırlı haberlere işarettir demiştir.

 • Kişi rüyasında kendi annesini görürse beklenmedik bir mirasa, hasta ise sağlığa, yoksul ise zenginliğe işarettir.
 • Ölmüş annesini tekrar ölmüş gören kimse huzura ve rahata erecek demektir. Eğer hayatta iken rüyada anne öldüğünü görmek meşgul olunan bir işte başarıya ve dereceye işarettir.
 • Rüyada anne ile tartışmak veya dövmek, hastalığa işarettir. Annenin ağlaması kötü bir kedere veya büyük bir mutsuzluğa işarettir.
 • Rüyada görülen anne huzurlu ve mutlu geleceğe işarettir. Sevdiğiniz kişi ile kavuşmak ve bir araya gelmek demektir. Bazı rüya yorumcuları bu durumu büyük bir müjde almaya ve mutlu olmaya yorumlamıştır.
 • Bazı alimler rüyada ölü olan anneyi görmek, kişinin annesinin arkasından yapması gereken dini görevlerine işarettir demişlerdir. Bu durumda arkasından hayır ve hasenatın yanı sıra bol bol Kur’an-ı Kerim okunmalı ve özellikle Fatiha okunmalıdır.
 • Rüyada anneyi öpmek, anneden gelecek olan faydalı bir işe ve yardıma işarettir.
 • Kişi annesini kendisine dargın görürse dünya işlerinde başarılı olunacağına işarettir.
 • Rüyada anneden dayak yemek, annenin sizin üzerinize titrediğine, iyiliğiniz için hayırlı dualar ettiğine  ve sizi çok sevdiğine işarettir.Rüyada anne görmek her zaman iyi ve hayırlı şeylere yorumlanmıştır.
Rüyada Anne Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Anne Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

A

“Rüyada Anne Görmek” için Bir Yorum Yorum Yapıldı

 1. Seda dedi ki:

  Rüyamda birileri bizimle kavga ediyordu ve annenizde umarım yalnız değildir şuan saçını başını yoluyorlar diyorlardı o an bağırma sesi duyuyordum ve annemdi gidiyordum bi kadın anneme bu şekilde kötülük yapıyordu yere eğildiği sırada kadına vurdum ve öldürdüm

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.