Rüya Tabirleri

İslami Rüya Tabirleri

Rüya Yorumları

ve Rüya Hakkında Herşey

Rüyada Aile Görmek

Rüyada Aile Görmek, hayırlı ve iyi şeylere yorumlanmıştır. Rüyada kendi ailesini görmek zenginliğe ve bolluğa işarettir denilmiştir. Rüyada aile görmek kısacağı bereket ve zenginlik alameti olarak görülmüştür.

  • Rüyada aile bireylerini neşeli bir vaziyette görmek, hayırlı ve sevinçli bir haber alınacağına işarettir. Üzüntülü ve kederli görmek ise tam tersine mutsuz ve üzücü bir haber alınacağına yorumlanmıştır.
  • Aile bireylerinden birinin öldüğünü görmek, aileniz ile aranızı açmaya çalışanların olduğuna fakat başarılı olamayacağına işarettir.
  • Rüyada aileden ayrılmak, gurbete, yolculuğa çıkmak hanenize çok sevilen bir misafirin geleceğine işarettir.
  • Rüyada eşinizin sizi terk ettiğini, bırakıp gittiğini görmek, aranızın asla bozulmayacağını ve birlikte mutlu bir yaşam süreceğinize işarettir.
  • Rüyada aileyi bir arada görmek, güç, kuvvet ve zenginliğe işarettir.
  • Aile ile birlikte  karanlık, köhne bir yerde oturuluyorsa, maddi sıkıntılar olduğuna ve bu sıkıntıların geçmesi için bir süre daha sabredilmesi gerektiğine işarettir.
  • Aile ile ferah ve aydınlık bir yerde oturuluyorsa bu da tam tersi, başarılı ve bol kazançlı bir iş olacağına işarettir.
  • Rüyada aile kavgası görmek, aileden bir kayıp olacağına işarettir.
  • Aile ile birlikte toplantı halinde olmak, başarılı işlere ve sonunda da muvaffak olmaya işarettir.

Aile bireyleri, ömrümüzü birlikte geçirdiğimiz ve her an birbirimize ihtiyacımız olan kişilerdir. Bu kişiler ile kan bağlarından ziyade karşılıklı ilişkilerimiz ve sevgi, saygı durumlarımız vardır. Rüyada aile görmek de görüldüğü üzere iyi ve faydalı şeylere yorumlanmıştır.

Rüyada Aile Görmek ne demektir veya ne anlama gelir, İslami Rüya Tabirleri açısından İmam Nablusi gibi büyük alimlere göre Rüyada Aile Görmek neye işarettir veya neye yorumlanır bu yazı altında sizlerle bunların yanıtlarını paylaşıyoruz.

A

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın, Cevaplayalım!

RüyaTabirim.Gen.TR, büyük bir Rüya Tabirleri Arşividir. Rüya Tabirleri hazırlanırken, bu konuda uzmanlaşmış kişiler ve kaynakları kullanmaktayız.

RüyaTabirim.Gen.TR - Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki yazıları izinsiz bir şekilde kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.